خرید آنلاین از فروشگاه های اسباب بازی توی توی

9/9

داستان ماژورت (Majorette)

2023/11/05

Majorette یک برند فرانسوی است که محبوبیت بسیار زیادی در میان طرفداران اتومبیل در سراسر جهان دارد. ماشین‌های این برند با طول 7.5 سانتی‌متر برای قرار گرفتن در کلکسیون و یا بازی کردن کودکان بسیار جذاب است و در سر تا سر دنیا علاقه‌مندان خاص خود را دارد. این برند با کمپانی‌های بزرگ خودروسازی نیز در پروسه تولید محصولات خود همکاری می‌نماید و مدل‌های ساخته شده بسیار مشابه نمونه‌های واقعی هستند. از ماشین‌های سواری، وسایل نقلیه تجاری و ساختمانی گرفته تا ماشین‌های مسابقه‌ای و ست‌های بازی همیشه یک پیشنهاد هیجان‌انگیز برای ارائه به شما دارد. این کمپانی به عنوان یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان ماشین‌های مدل فرانسوی، می‌داند که چگونه برای طرفداران خود جذابیت داشته باشد. مواد اولیه به کار رفته در این محصول به خوبی فرآوری شده‌اند و به این معناست که عمر طولانی محصولات را تضمین می‌کند.

قدمت این کمپانی محبوب به سال 1960 و به کشور فرانسه بازمی‌گردد.

Majorrete مجموعه‌های بازی و ماشین‌های مدل نوآورانه‌ای را توسعه می‌دهد که بر اساس دنیای واقعی طراحی شده‌اند.

تاریخچه برند:

1961: Emil Véron شرکت Rail-Route را تاسیس کرد و کار خود را با تولید خطوط ریلی مدل آغاز کرد.

1964:اولین خودروهای مدل با نام Majorrete در بازار ظاهر می شوند. در نهایت از سال 1967 به بعد این شرکت ماژورت نام گرفت و به سرعت تبدیل به بزرگترین تولیدکننده ماشین‌های مدل در فرانسه از نظر درآمد تبدیل شد. در ابتدا تولید این محصول در فرانسه بود سپس تا پرتغال نیز پیش رفت.

1976: اولین تبلیغ تلوزیونی Majorrete برای ماشین‌های دایکست پخش شد.

1980: ماژورت شرکت Solido، تولیدکننده‌ی معروف فرانسوی ماشین‌های مدل‌ کلکسیونی را خریداری می‌کند. و در همین سال وارد تجارت پرسود مدل‌های تبلیغاتی می‌شود.

1987: تولیدات این کمپانی به تایلند منتقل شد.

1990: در دهه 1990 وسایل نقلیه‌ی سبک و صوتی برای اولین بار به همراه گاراژها وارد این مجموعه شدند.

1992: این شرکت برای اولین بار اعلام ورشکستگی کرد و در سال 1993 توسط Idéal Loisirs خریداری شد که در سال 1996 توسط Triumph-Adler اداره شد.

2000: هزاره جدید با مدل‌های راه‌آهن، وسایل نقلیه کنترل از راه دور و موارد دیگر، دامنه تولیدات خود را گسترش داد.

2003: Majorrete و Solido توسط Smoby Group خریداری می‌شوند که هر دو شرکت را به عنوان SmobyMajorrete ادامه می‌دهند اما در سال 2007 آن‌ها یکبار دیگر خود را ورشکسته اعلام می کنند.

2008: سرمایه‌گذار مالی فرانسوی MI 29 Majorrete را تصاحب می‌کند.

2010: نام تجاری Majorette بخشی از گروه Simba Dickie می‌شود.

2012: سونامی کارخانه Majorrete را در تایلند ویران می‌کند. با ماشین‌آلات، قالب‌ها و ابزارهای جدید و فوق مدرن بازسازی شده است.

همه اسباب‌بازی‌های Majorrete در کارخانه‌های گروه سیمبا و دیکی تویز تولید می‌شوند و مطابق با بالاترین استانداردها و الزامات کیفی تست شده‌اند. همچنین تکنولوژی ساخت پیشرفته در کارخانه‌های ماژورت همواره طراحی خلاقانه و حداکثر دوام را بین محصولات را تضمین می‌کند.

نظرات شما

بررسی خریداران

Want to Share Your Impressions?
We will be grateful if you leave a review, it may be useful to other users of our site
افزودن نظر جدید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

افزودن نظر جدید