خرید آنلاین از فروشگاه های اسباب بازی توی توی

9/9

جشنواره قلک توی توی

2023/12/22

توی توی فصل زمستون رو با جشنواره‌ی قلک و جوایز هیجان‌انگیز شروع کرده!

زمستون امسال قراره در جشنواره قلک هر ماه ۱۰۰ کوچولوی خوش‌شانس نفری ۱ میلیون تومان کارت هدیه توی توی برنده بشن و در انتهای فصل هم یک قرعه‌کشی بزرگ انجام میشه که ۱۰ کارت هدیه توی توی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به برندگان جشنواره اهدا میشه.

قرعه‌کشی ماهانه

با خرید از سایت یا شعب توی توی، به ازای هر ۲۰۰ هزار تومان خرید ۱ شانس دریافت می‌کنین و در قرعه‌کشی اون ماه شرکت داده میشین. در صورتی که برنده نشدین کافیه در ماه بعدی هم امتیاز کسب کنین تا امتیازات ماه گذشته به قلک شما اضافه بشه و شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی ماه جدید داشته باشین.

قرعه‌کشی آخر فصل

برای شرکت در قرعه‌کشی بزرگ جشنواره قلک به حداقل ۳۰ امتیاز در این 3 ماه نیاز دارین و با کسب امتیازهای بیشتر میتونین شانس خودتون رو برای برنده شدن ۱۰ کارت هدیه توی توی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان بالا ببرین.

نحوه ثبت امتیاز

برای ثبت امتیازات‌تون در جشنواره‌ی قلک، پس از خرید از شعب توی توی و دریافت فاکتور ظرف مدت ۲۴ ساعت باید QR Code درج شده در فاکتورتون رو اسکن کرده و در صورت خرید از سایت توی توی هم کافیه لینکی که به شماره تماس شما SMS میشه رو باز کنین تا امتیاز شما در قرعه‌کشی جشنواره قلک ثبت بشه.

خرید با کارت‌های هدیه

برندگان جشنواره‌ی قلک، میتونن با کارت هدیه ۱ میلیونی و ۱۰ میلیونی که برنده شدن بدون محدودیت به صورت آنلاین از سایت و یا به صورت حضوری از شعبه‌ ایران مال یا هدیش مال توی توی خرید کنن.

نظرات شما

بررسی خریداران

Want to Share Your Impressions?
We will be grateful if you leave a review, it may be useful to other users of our site
افزودن نظر جدید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

افزودن نظر جدید