خرید آنلاین از فروشگاه های اسباب بازی توی توی

9/9

 

مجموعه فروشگاه‌های توی توی چیست؟

مجموعه فروشگاه‌های توی توی، با چشم انداز تامین اسباب بازی‌های برتر دنیا با سرویس منحصر به فرد و قیمت مناسب برای مشتریان شروع به کار کرد. این مجموعه با بیش از یک دهه فعالیت تجاری، با دقت در انتخاب محصولات و تولید کنندگان برتر، اسباب بازی‌هایی با بهترین کیفیت مواد و ساخت را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. این مجموعه با ایجاد فروشگاه‌های فیزیکی در سطح تهران خدمات خود را بصورت مستقیم به مشتریان خود عرضه می‌کند و با ایجاد فروشگاه مجازی این خدمات را مستقل از مکان و زمان به سرتاسر ایران گسترش داده است.

توی توی به فرزندان شما فکر می‌کند.

ضمانت کالای اصل چیست؟

کالاهای عرضه شده در مجموعه فروشگاه‌های توی توی از نمایندگان اصلی داخلی یا منطقه‌ای تامین می‌گردند. این کالاها از کانال‌های رسمی و قانونی وارد کشور شده‌اند. از این رو کلیه کالاها اصل بوده و با این ضمانت به مشتری تحویل می‌گردند.

 

تضمین بهترین قیمت چیست؟

توی توی ضمانت می‌کند که کالاهای خریداری شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتری تحویل می‌گردد. این مجموعه با خرید اجناس از توزیع کنندگان مجاز و مورد تایید شرکت سازنده، امکان عرضه اسباب بازی‌های اصلی و با کیفیت را با قیمت مناسب فراهم نموده است.

 

در نصب یا راه اندازی اسباب بازی مشکل دارم؟

برخی از اسباب بازی‌ها نیازمند صبر و حوصله جهت استفاده مناسب را دارند. در اولین قدم حتما دفترچه راهنمای همراه اسباب بازی را مطالعه فرمایید. در صورتی که پس از مطالعه روش استفاده برای شما مشخص نشد، قبل از اینکه اقدام به سعی و خطا در استفاده نمایید حتما با پشتیبانی ما یا هر یک از فروشگاه‌های توی توی تماس بگیرید. در صورت امکان برای یادگیری و اطلاع بیشتر به فروشگاه های ما نیز می‌توانید مراجعه نمایید. 

توجه داشته باشید که در صورت خرابی دستگاه به دلیل عدم آگاهی و استفاده نادرست مشتری ضمانت دیگر معتبر نمی‌باشد.