0 Your سبد خرید

چرکولک های دوست داشتنی

16/05/2016

پسربچه ها دوست دارند با بازی های نامتعارف جرات خود را به رخ بکشند. نشان دهند که لوس نیستند و اکراهی نسبت به چیزهای چندش آور معمول ندارند. بسیاری از این ماجراجویی ها همیشه باعث نگرانی والدین بوده و می‌تواند سلامت کودک را به خطر بیاندازد ولی گاهی راه بهتری هم برای راضی کردن کودکمان پیش رو داریم.

کمپانی استرالیایی Moose با شناخت این شیطنت‌های کودکانه سری Trash Pack(چرکولک) را در سال 2011 به بازار عرضه کرد.چرکولک ها سری کلکسیونی از اسباب بازی‌هایی هستند که هرکدام نام و شخصیت خاص خود را دارند و با الهام از اِلِمان‌های سطل زباله ساخته شده اند.

در کنار این چرکولک‌ها با ظاهر خندان و چندش آور، هر سری متعلقانی مانند سطل زباله، ماشین جمع‌آوری زباله، یا محیط هایی مانند یک همبرگری کثیف را به همراه دارد که به فضاسازی برای داستان‌های تخیلی کودکان کمک می‌کند و می‌تواند او را ساعت‌ها سرگرم و راضی نگه دارد.

چرکولک ها دو نوع چرخ دار و بدون چرخ دارند که هرکدام به صورت تکی قابل خریداری هستند و کودک می‌تواند مجموعه‌ی شخصی خود را به سلیقه‌ی خود جمع‌آوری کند.

Trash Pack - ToyToy.ir

موفقیت این مجموعه به حدی بوده که تا امروز 7 سری از مجموعه‌ی  چرکولک‌ها به بازار عرضه شده. در سال 2014 نیز بازی موبایلی آن با عنوان Trash Pack Dash برای IOS و Android ارائه شد که مورد استقبال خوبی قرار گرفت. همین طور در همان سال ورژن دخترانه چرکولک‌ها با عنوان Shopkins(جینگولی‌ها) نیز معرفی شد که با وجود فضای کاملا متفاوت، موفقیت مشابهی را در بازار جهانی اسباب‌بازی تجربه کرد.

چرکولک‌ها و جینگولی‌ها هم‌اکنون در فروشگاه مجازی و تمام شعبه‌های توی توی در دسترس هستند.

نظرات

من از فروشگاه توی توی خیلی تشکر می کنم که این اسباب بازی grossery gang را می فروشند من مجموع این اسباب بازی را دارم و خیلی دوستش دارم.

❤️????????❤️

سلام من إز فروشگاه توى توى تشكر ميكنم كه اين همه وسايل خارجى و عالى مياره چركولك ها عاليه ومن ❤️عاشقش ❤️ً شدم

خیلی باحال ولی یکم گرون یعنی این قیمت نمی ارز من با 60هزار تومن هزار تا چیز می شه خرید ولی بازم باحال و من می خرمشون چون من پولدارم و این رو برای فقیرا گفتم

من ١٣ سالمه عاشقشششووون شدم با اينكه دخترم و ١٣ سالمه مى خوام بخرم

خیلی باحاله

اخه به چه دردی میخوره؟

من عاشق اونا هستم

باران تو خریدیش

موجو هست یا نه
نظر دهید