0 Your سبد خرید

داستان اسباب بازی - ToyStory

24/03/2016

"داستان اسباب بازی" یکی از تاثیرگذارترین انیمیشن‌های دیزنی است که تا به حال ساخته شده. این داستان، تخیلات بیننده را تحریک می‌کند و حتی بزرگترها را نیز به دنیای کودکی‌شان باز می‌گرداند، در حین این که به کودکان کمک می‌کند تا دوران کودکی خود را کشف کنند.

تمام این روایت در جزئی‌ترین تجربیات حسی به مخاطب منتقل می‌شود. ما با اسباب بازی‌های قصه می‌خندیم، گریه می‌کنیم، برای آن‌ها نگران می‌شویم و در پایان شاد آنها شریک می‌شویم و با خوشحالی‌شان می‌خندیم. داستان اسباب بازی راهی را پیش روی ما می‌گذارد تا احساسات خود را کشف کنیم و گاهی هم به اسباب بازی‌های بی حرکت کنار تختمان شک کنیم!

اگر یکی از طرفداران مجموعه داستان اسباب بازی‌ها باشید، در آخر داستان، زمانی که اندی اسباب بازی‌های خود را به کودکی از نسل بعد می‌بخشد، اشکهای شما نیز جاری می‌شود. جایی که وودی برای اندی دست تکان می‌دهد و گویی برای ما و تمام کودکی و خاطرات معصوممان دست تکان می‌دهد. جایی که در می‌یابیم این اسباب بازی‌ها دیگر تنها کاراکترهای فیلم نیستند بلکه قسمتی از بزرگ شدن و زندگی ما هستند. قسمتی از تمام خداحافظی‌های سخت ما با هرچیزی که دوستش داشتیم.

 

خوشبختانه این خداحافظی قرار نیست برای ما طولانی‌تر از این شود. اسباب بازی‌های محبوب ما در همین نزدیکی، در شعب توی توی و فروشگاه آنلاین دور هم جمع شده اند. گنج‌های کودکی ما، برای اینکه به یادمان بیاورند هیچ‌وقت آنقدرها بزرگ نشویم که رویا دیدن را فراموش کنیم. و شاید یک هدیه‌ی خوب برای نسلی که هنوز در هیجان ماجراجویی‌های کودکی ست.

قسمت چهارم سری داستان اسباب بازی‌ها سال 2018 اکران می‌شود. شاید همین اسباب بازی‌های خاطره ساز، بهانه‌ی احساس مشترک ما با نسلی شود که کودکی متفاوتی را تجربه می‌کند.

نظرات

نوشته ای یافت نشد

نظر دهید