0 Your سبد خرید

جینگولی های شاد و پرطرفدار

26/04/2016

Shopkins محصول کمپانی استرالیایی Moose، در سال 2014 به بازار عرضه شد. جینگولی‌ها سری اسباب بازی های شاد و کوچکی هستند که بر اساس اِلمان های موجود در یک فروشگاه ساخته شده‌اند. هر کدام از شخصیت‌های این مجموعه چهره و نام منحصربه فردی دارند. سری کتاب‌ها و کارتون‌های این اسباب بازی‌ها نیز توسط کمپانی سازنده به بازار ارائه شده است.

بعد از موفقیت و محبوبیت سری Trashpack کمپانی Moose تصمیم گرفت سری مشابهی از این اسباب بازی را روانه بازار کند اما این بار با طراحی کاملا متفاوت! بر خلاف فضای کثیف چرکولک ها این بار جینگولی ها با ظاهر شیک و تمیز مناسب سلیقه دختربچه ها ساخته شدند.

چرا با وجود تبلت و موبایل، جینگولی‌ها هنوز محبوبند؟

کودکان دنیای بسیار پویایی در ذهن خود دارند. خلاقیت مهمترین اتفاق زندگی بچه هاست. آنها ترجیح میدهند داستان خود را بسازند تا صرفا مخاطب قصه‌های آماده شوند. طراحان مجموعه جینگولی‌ها نیز با توجه به همین موضوع مجموعه ای از اِلِمان‌های یک دنیای واقعی را باظاهری فانتزی در اختیار کودک گذاشته اند تا حس تخیل کودک را تحریک کرده و او را دعوت به قصه پردازی کنند.

shopkins

در هر فصل از داستان جینگولی ها کاراکترهای جدیدی معرفی می شوند. کاراکترهای فصل سوم در بسته های شیک و رنگی هم اکنون در فروشگاه مجازی و شعب توی توی موجود است.

برخی از کاراکترهای جینگولی ها را در ادامه معرفی می کنیم ولی پیشنهاد ما این است که از کودک خود بخواهید تا داستان خودش را در مورد آنها تعریف کند. بی شک شگفت زده خواهید شد.

ماکا رون: او یک شیرینی است و یکی از مهربان ترین هاست.

آبنبات سیبی: دوست دارد به همه جا بچسبد و حسابی شیطنت کند.

مداد کوچولو: حواسش هست همه جا علامت بگذارد. شخصیت شاد او همه را جذب می‌کند.

جنیفر بارونی: او عاشق این است که در گودالهای آب بپرد و دوستانش را خیس کند!

فیونای سیب زمینی سرخ کرده: او یک فست فود زیر و زرنگ است که به همه کمک می‌کند.

تی وی کوچولو: عاشق این است که بقیه‌ی دوستانش او را نگاه کنند!

وراج: دوست دارد همیشه حرف بزند و البته شنونده خوبی هم هست.

کیک فنجونی: شعار معروف او این است: زندگی همان چیزی است که میپزی! و با آشپزی دوستانش را خوشحال می‌کند.

نظرات

من ٢٥٠ تا دارم و از toy toy بازم ميخرم

خيييلي خوشگل هستند

نازه

من خیلی این عروسک هارا دوستدارم ولی هنوز نخریدم ولی حتما میخرم وهم شونم میخرم

سلام ما شود قيمت أسباب بازى هاتان را عرضون تَر كنيد

من دارم خیلی خوبه

شما تو اینترنت سرچ کن عروسک پونی در فروشگاه مانتی ملوس بعد ویدیو میاره بزنین روش ببینین چیا داره

ازتون ممنونم میدونید اخه جدیدا پونی خیلی طرفدار پیدا کرده و بیشتر تو فروشگاهای گرون هست که خیلی ها نمیتونن بخرن و ازتون خواستم پونی های زیاد تر زیبا تر و ارزون تر بیارید ممنونم

سلام اینا خیلی خوبن دمتون گرم ولی من واقعا یه چیز برام جای سوال هست: فروشگاه مانتی لوس تو پالادیوم همه ی عروسکای پونی رو داره یعنی همشو ولی شما زیاد چیزی از پونی ندارید میدونید نمیگم اونا بهتر هستن ولی اونا خیلی پونی های خوب و خوشگل دارن واس شما هم همینه ولی مثل اونا زیاد بیارید چون نمیتونم از اونجا بخرم خیلی گرون هستن برای همین شما بیارید ارزون بدید میام میخرم البته الان چیزای خوبی دارید ولی بیشتر بیارید ممنونم

سلام اینا خیلی بامزن و ناز نازی راستی حرف پونی شد چرا شما ها فلاترشای و رینبو رو نمیارید فلاترشای رو داریر که گرونه و مفصلیه نمیخوام تکشو میخوام و سادش لطفا بیارین با رینبو هر دوشو میخواااااااام لطفااااااااا****
نظر دهید