شعبه اینترنتی مجموعه فروشگاه های اسباب بازی توی توی

جشن هالوین

تاریخ : 31/10/2016
کلمه‌ی halloween از ادغام عبارت All hallow evening درست شده است که در اصل به معنای جشن‌های مذهبی شبانه است. این جشن در واقع برای یادآوری مرگ و دنیای مردگان است. بسیاری از آدابی که در این جشن برگزار می‌شود ریشه در جشن برداشت محصول دارد. در این مراسم باستانی، مردم آتش روشن می‌کردند و با پوشیدن لباس‌های مبدل سعی در رفع ارواح خبیث داشتند.

فعالیت‌ اصلی که در هالوین برگزار می‌شود مراسم trick or treat (کلک یا درمان) است. در این مراسم کودکان با لباس‌های مبدل جلوی در خانه‌ها می‌روند و این عبارت را می‌خوانند و صاحب خانه باید به آن‌ها شیرینی و شکلات بدهد. خانه‌هایی که تمایل داشته باشند در این مراسم‌ها شرکت کنند، جلوی در خانه‌‌ی خود را تزئین می‌کنند و یا یک ظرف شکلات جلوی در می‌گذارند. از دیگر رسوم، پوشیدن لباس‌های مبدل به شکل مردگان و شرکت در مهمانی‌ها است. یک کدو هلوایی تو خالی که در آن شمع روشن می‌کنند هم در تمام مهمانی‌ها و یا جلوی خانه‌ها وجود دارد. گفتن داستان‌های ترسناک و یا بازی‌های دسته‌جمعی در مهمانی‌ها و در کل شهر رواج دارد. از غذاهایی که در این مهمانی‌ها سرو می‌شود پای سیب و پوره‌ی سیب‌زمینی است.

نظرات

ببخشيد ميتونم بپرسم كه چرا بى دليل قيمت عروسك هاى toy story مثل وودى كلانتر رو لابا برديد من وودى رو ٣٩٠٠٠٠ هزار تومن خريدم
نظر دهید