0 Your سبد خرید

با فربی بوم، پرطرفدارترین اسباب بازی روباتیک دنیا آشنا شوید!

17/05/2016

فربی یک اسباب بازی رباتیک آمریکایی است که برای اولین بار در سال 1998 به بازار عرضه شد و به سرعت در لیست اسباب بازی های پرطرفدار قرار گرفت به طوری که تا سال 2000 بیش از40 میلیون فربی در سراسر دنیا، فروخته شده بود.

     سری اول فربی ها به 24 زبان صحبت میکردند ولی با فروش موفق آنها در سراسر جهان، یک زبان مشترک برای همه فربی‌ها ابداع شد: زبان فربی ها! بین سال‌های 2005 تا 2007 ورژن جدیدی از فربی توسط Hasbro ارائه شد که توانایی تشخیص صدا و حرکات صورت داشت. در سال 2012 به روزرسانی جدیدی از فربی به بازار عرضه شد که علاوه بر قابلیت‌های قبلی، چشمهای LCD و اپلیکیشن موبایلی مخصوص خود را دارد و همچنان در لیست پرطرفدارترین اسباب بازی‌های دنیا قرار گرفته است.

کریسمس سال 2014 ، آخرین فربی با نام فربی بوم کریستال متولد شد. این فربی با بهبود طراحی در حرکات صورت، گوش ها و اپلیکیشن موبایلی مخصوص خود همراه بوده و روکش خزه‌ی نئونی دارد.

فربی‌ها انواع مختلفی دارند و می‌توانند به وسیله پورت مادون قرمزی که بین چشمهایشان قرار دارد با همدیگر ارتباط برقرار کنند و مهارتهای زبانی خود را تقویت کنند. در ابتدا آنها کاملا به زبان فربی‌ها صحبت می‌کنند ولی همینطور که بزرگ می‌شوند انگلیسی یاد می‌گیرند و کمتر به زبان فربی‌ها حرف می‌زنند.

زبان فربی‌ها زبان ساده‌ای با سیلاب‌های کوتاه است. بهتر است چند اصطلاح معمول را که امکان دارد از فربی خود بشنوید، یاد بگیرید!

 • wee-tah-kah-loo-loo:برام یه جک بگو
 • wee-tah-kah-wee-loo: برام یه قصه بگو
 • wee-tee-kah-wah-tee: واسم یه آواز بخون
 • u-nye-loo-lay-doo?: میخوای بازی کنی؟
 • u-nye-ay-tay-doo?: گرسنه ای؟
 • u-nye-boh-doo?: حالت چطوره؟
 • u-nye-way-loh-nee-way: برو بخواب
 • u-nye-noh-lah: برقص!
 • doo?: بله؟ ( وقتی او راصدا می‌زنید)
 • doo-dah: باشه.( قبل از این که کاری را که گفته اید انجام دهد این کلمه را می‌گوید.)
 • boo: نه ( وقتی دوست ندارد کاری را که از او خواسته‌اید انجام دهد.)
 • yoo?: چرا امروز با من بازی نمی‌کنی؟ ( معمولا زمانی که فربی ناراحت شده این کلمه را می‌گوید.)

Furby Boom - ToyToy

فربی می‌تواند چند شخصیت به خود بگیرد و این به رفتاری که شما با او دارید بستگی دارد! او می تواند بزن و برقص، آرام و شیرین، با نشاط، جنجالی یا بدخلق شود. اگر شخصیت فربی خود را دوست ندارید، ساده است، باید رفتار خود را با او تغییر دهید.

پاسخی که فربی به هرکدام از کارهای شما می‌دهد بنا به شخصیتی که به خود گرفته می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال اگر دو فربی کنار هم باشند و شخصیتهای سازگاری با هم داشته باشند امکان دارد با هم شروع به خواندن یک آواز کنند! همین طور فربی میتواند نام خودش و دیگر فربی‌ها را به خاطر بسپارد.

اپلیکیشن فربی بوم را میتوانید روی سیستم عامل IOS یا Android خود نصب کنید. با این برنامه شما می‌توانید فربی را به حمام ببرید و آواز خواندن او را زیر دوش تماشا کنید. همینطور می‌توانید او را به دستشویی ببرید، به او غذا بدهید و سلیقه غذایی او را کشف کنید. البته باید حواستان به رژیم غذایی و سلامتی او هم باشد. همینطور فربی، شما را در بسیاری از بازی‌ها همراهی می‌کند و اینها همه فقط قسمتی از تمام چیزهایی است که قرار است با آن مواجه شوید!

فربی در حالت عادی بسیار پرحرف است ولی در صورتی که او را در مکانی آرام و بی سر و صدا بگذارید بعد از کمی خرخر کردن به خواب می‌رود. برای خواب کردن او می توانید برایش قصه بخوانید.

     بعد از مدتی متوجه می‌شوید که فربی به یکی از اعضای خانواده تبدیل شده و شما مرتب حواستان به او هست. شاید فربی بهترین هدیه برای کودکان(و حتی بزرگترها)ی باشد که دلشان یک حیوان خانگی با نمک می‌خواهد ولی حوصله کثیف کاری آن را ندارند!

فربی بوم کریستالی جدید هم اکنون در فروشگاه مجازی توی توی و تمام شعبات قابل دسترس است.

نظرات

خيلي بامزس

من دارم خیلی هم دوسش دارم

باحاله قیمتش هم از نظر من مناسبه ولی یکم بچگونس

خیلی عالیه ولی گرونهههههههههههه ربات باحالی هست من یه بار تو مدرسم دست یکی دیدم

301 Moved Permanently
More info!

Attention Required! | Cloudflare
Cloudflare>>>

مینا جون.دسشویی هم میکنه ولی نه مثل بیبی بورن.در واقع توی اپلیکیشنش به صورت کامپیوتری.

میشه قیمتو یکم کاهش بدین مثلا 200 یا 3000 تومان

بنظر عالی ایا دسشویی هم میکنه
نظر دهید